Ameliyatsız Saten Yüz Germe

<span>Ameliyatsız</span> Saten Yüz Germe

Zaman geçer ve yaşlanmanın izleri ilk yüzümüzde belirmeye başlar. yaşlanma sürecine  ilave olarak  zararlı güneş ışınları, kirli hava, yanlış kullanınlan cilt bakım ürünleri, stresli yaşam da eklenince bu süreç hızlanır. Hızlanan bu süreç sonucunda ise kırışık, elastikiyet yeteneğini kaybetmiş, yorgun ve yaşlı ciltle hergün aynda karşı karşıya kalırız.

Günümüzde uzun ve sağlıklı yaşam ile birlikte ‘’ kaliteli yaşlanmak ‘’ tanımı da yerini aldı. Kaliteli yaşlanma kavramının destekçisi, zamanın kötü etkilerini yok etmek isteyenler için geliştirilen son radyofrekans ve ultrson sistemi BTL EXILIS ELITE kalıcı çözümler sunmakta. Bu son  teknoloji ile sağlık sektöründe non-invaziv, yan etki olmadan, minimum sürede maksimum etkinin alındığı, gözle görülür sonuçlar mümkün.

BTL Exilis Elite

Fokuslu Radyofrekans + Ultrason

Sıkı ve taze bir cilde geri dönmenin ilk yolu cildi uyandırmaktır. Cildi uyandırmak ise vücudumuzda varolan gençlik proteni kolojenlerin harekete geçirilmesi ile olur. Eş zamanlı  cildin her katmanına iletilen BTL EXILIS ELIT enerjisi ile kolojen uyarılmış olur ve bu uyarı ile yeni bağ dokusu oluşmaya başlar. Bu işleme cildin her katmanın uyarılarak yenilenmesi diyebiliriz.

Ameliyatsız Saten Yüz ve Boyun Germe

BTL Exilis Elite’ ile kişinin her dokusuna iletilen enerji sonrası vücuttaki tüm kolojen uyarılmış olur.  Birinci seansla beraber cildin uyanma ve yenilenme süreci başlar. Bu yenilenme  sürecinin ilk günü kişinin hissettiği etki ve gözle görülür sonuç her gün artarak devam eder.

Uygulama sonrası daha pürüzsüz ve genç bir cilt elde edildiğinden dolayı ‘’ Saten Yüz Germe ‘’ olarak adlandırılmaktadır.

Kaç Seans Yapılmaktadır?

Saten yüz germe, hafta bir seans olmak üzere  4 hafta boyunca düzenli olarak uygulanır.  Kişinin en yüksek kolojen uyarımı 4 haftada sağlandığı için fazla seans yaptırmanın bir faydası olmayacaktır.

Tekrarlamak gerekir mi?

Tedavi sonrası en yüksek seviyeye ulaşan kolojen ile cildin uyanma süresi  1 yılda tamamlamaktadır. Kişiden kişiye farklılık gösteren bir durum ise ; kendini koruma altına cilt bu süreyi bir yıl daha uzatabilir. Uygulama sonrası cilt eski haline dönmez ve siz isterseniz 1.5 – yıl sonra 4 seanslık bir kür ile etkiyi devam ettirebilirsiniz.

Saten Yüz Germe Uygulaması nerelere uygulanmaktadır?

BTL Exilis Elite ile yüz gençleştirme uygulaması yüzün tamamına uygulanabilirken gıdı, boyun ve dekolte bölgesi ile de kombinlenebilir. t Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından kırışıklık giderme onayı olan BTL EXİLİS ELİTE; göz kapağı sarkmaları, gözaltı torbaları ve morluklarının tedavisindeki başarısı klinik çalışmalar ile kanıtlandıktan sonra 2015 yılında Göz Çevresi Uygulaması için onay alan Dünyadaki tek sistemdir.

Alt yüz uygulası ile daha V bir yüz, daha belirgin çene hattına sahip olunur.

Vücut için uygulanabilir mi?

BTL Exilis Elite’ in patentli vücut başlıkları ile bölgesel incelme, selülit tedavisi ve cilt sıkılaştırma uygulamaları da  yapılabilmektedir. Bu bölgeler yapılan uygulamaların tamamı ağrısız ve acısızdır.

Bölgesel incelme işlemi nasıl bir sonuç verecektir?

Eş zamanlı kullanılan radyofrekans ve ultrason sistemi ile diğer tüm sistemlere nazaran sonuçların daha etkili olduğunu  daha kısa zamanda göreceksiniz. Uygulama 4 hafta süre ile hafta 1 uygulanır. Cilde sıkılaşmaya yönelik bir tedavi uygulanıyor ise ekstra 2 seans daha uygulanabilir. 2. seans sonrası farkedilir sonuçlar alamaya başlayacaktır.

BTL EXILIS ELITE’ in selülitleri yok ettiği ile ilgili Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından onaylanmış aynı zamanda uygulama  esnasında vücutta dalgalı görünümün tamamını giderdiği ve selülit oluşumunu engellediği klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır.

Doğum sonrası, kiloya bağlı sarkmalar, bölgesel şekillenme, selülitli görünümden şikayetçi olanların az zamanda, en etkili sonucu sunması sebebi ile kişilerin en çok tercih ettiği sistem olmuştur.

Hollywood yıldızlarının (Kim Kardashian , George Clooney, Madonna…) tercihi ve Dünya’ da en çok başarı ödülü almış olan BTL Exilis Elite ile tanışmaya davet ediyoruz.

Saten uygulamalar ile sizde her yeni güne daha sıkı, daha canlı ve daha sağlıklı bir cilt ile başlayın…

 

 

prev next