0212 280 09 19 - 20

Valikonağı cad. No:18/5 Nişantaşı/İstanbul

GENEL BİLGİ

BTL Exilis Elite ile kişinin her dokusuna iletilen enerji sonrası vücuttaki tüm kolojen uyarılmış olur. Birinci seansla beraber cildin uyanma ve yenilenme süreci başlar. Bu yenilenme sürecinin ilk günü kişinin hissettiği etki ve gözle görülür sonuçlar her gün artarak devam eder. Uygulama sonrası daha pürüzsüz ve genç bir cilt elde edildiğinden dolayı ‘’Saten Yüz Germe‘’ olarak adlandırılmaktadır.

Saten yüz germe, haftada bir seans olmak üzere 4 hafta boyunca düzenli olarak uygulanır. Kişinin en yüksek kolojen uyarımı 4 haftada sağlandığı için fazla seans yaptırmanın bir faydası olmayacaktır.
Tedavi sonrası en yüksek seviyeye ulaşan kolojen ile cildin uyanma süresi 1 yılda tamamlamaktadır. Kişiden kişiye farklılık gösteren bir durum ise; kendini korumak adına cilt bu süreyi bir yıl daha uzatabilir. Uygulama sonrası cilt eski haline dönmez ve siz isterseniz 1.5 – 2 yıl sonra 4 seanslık bir kür ile etkiyi devam ettirebilirsiniz.
BTL Exilis Elite ile yüz gençleştirme uygulaması yüzün tamamına uygulanabilirken gıdı, boyun ve dekolte bölgesi ile de kombinlenebilir. Amerikan Sağlık ve Gıda Örgütü (FDA) tarafından kırışıklık giderme onayı olan BTL EXİLİS ELİTE; göz kapağı sarkmaları, gözaltı torbaları ve morluklarının tedavisindeki başarısı klinik çalışmalar ile kanıtlandıktan sonra 2015 yılında Göz Çevresi Uygulaması için onay alan Dünyadaki tek sistemdir. Alt yüz uygulaması ile daha keskin hatlara sahip bir yüze ve daha belirgin çene hattına sahip olunur.
Eş zamanlı kullanılan radyofrekans ve ultrason sistemi ile diğer tüm sistemlere nazaran sonuçların daha etkili olduğunu daha kısa zamanda göreceksiniz. Uygulama 4 hafta süre ile hafta 1 uygulanır. Cilde sıkılaşmaya yönelik bir tedavi uygulanıyor ise ekstra 2 seans daha uygulanabilir. 2. seans sonrası farkedilir sonuçlar almaya başlanacaktır. Tedavi bitiminde düzenli beslenmeyle desteklendiğinde kişiden kişiye değişmekle beraber 1-3 beden incelmeniz mümkündür. BTL EXILIS ELITE’ in selülitleri yok ettiği ile ilgili Amerikan Sağlık ve Gıda Örgütü (FDA) tarafından onaylanmış araştırmalar mevcuttur. Aynı zamanda uygulama esnasında vücutta dalgalı görünümün tamamını giderdiği ve selülit oluşumunu engellediği klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır.
BTL Exilis Elite’ in patentli vücut başlıkları ile bölgesel incelme, selülit tedavisi ve cilt sıkılaştırma uygulamaları da yapılabilmektedir. Bu bölgeler yapılan uygulamaların tamamı ağrısız ve acısızdır.
Sonuçlar anında göründüğünden dolayı hastaların yüzünü güldüren operasyonlardan biridir. 1 haftalık iyileşme sonucunda olumlu sonuçlar daha da belirgin hale gelir. Yüzünüzün yeni namik, enerjik ve genç görüntüsü size ayna karşısında çok daha uzun ve keyifli vakitler geçirmenize sebep olacaktır.
Doğum sonrası, kiloya bağlı sarkmalar, bölgesel şekillenme, selülitli görünümden şikayetçi olanların az zamanda, en etkili sonucu almak istediklerinde önereceğimiz yöntem BTL Exilis Elite tedavisidir. Hollywood yıldızlarının tercihi ve Dünya’da en çok başarı ödülü almış olan BTL Exilis Elite ile tanışmaya davet ediyoruz. Saten uygulamalar ile sizde her yeni güne daha sıkı, daha canlı ve daha sağlıklı bir cilt ile başlayın…